Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Lukypi-Rogue Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lukypi-Rogue

Goto down 
AutorZpráva
Lukypi
Anonymní




Lukypi-Rogue Empty
PříspěvekPředmět: Lukypi-Rogue   Lukypi-Rogue I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:13 pm

Nick: Lukypi
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Určite uprednostňujem PVE. Ale na druhej strane lepšie ako AFKovať v SC je aj PVP
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Wow hrávam cca 8 rokov, z toho možno 7,5 za rogunu. Medzitým som skúšal rôznych altov, ale nejak ma neoslovili

Talenty (bez odkazu): 20-41-0
Staty (bez odkazu): hit 310, crit 31%, Attack power 1800
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Odraidovane celé TBC. Taktiky viem všetky, či už T5, Hyjal, BT a SWP
Jak dlouho hraješ WoW: Ako som napísal vyššie, je to približne 8 rokov s prestávkami..
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Head z eng, fista z hyjalu, t4 shouldery
2 rare itemy inak všetko epic
Clicker/binder?: Binder
Addony, které používáš v raidu: DBM, recount

Předcházející guilda/y: Renegade. Bol som tu už v guilde, ale mal som veľa roboty keďže vlastníme pizzeriu a nebol čas na hranie. Teraz mám čas stále keď nie som v práci, takže by už s aktivitou problém nebol..Momentálne som v The Guild
Důvod odchodu z předcházející guildy: Takže neodišiel som, ale dostal som kick. Dôvod odchodu z terajšej guildy je ten, že chcem ísť radšej k vám kde som aj bol, poznám viac ľudí a mám hlavne čas na raidy, čo som predtým nemal..
Chcem sa už pozrieť za Anetherona aspoň Smile

[Real Informace]
Věk: 22 (6.1.1991)
Znáš někoho z Final Decision?: Logic je môj spolužiak a skoro sused. Anathomy z tej istej dediny ako my dvaja. Poznám dosť ľudí z raidov.. vopinator, vladosvk a ešte dalších..Pár krát som bol ZA, KZ s vami
Pár věcí o sobě: Tak volám sa Lukáš, mám 22r..moje hoby sú PC, kamaráti, práca a všetko pri čom sa nenudím.

Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Lukypi-Rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lukypi-Rogue   Lukypi-Rogue I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:45 am

roguny zatim nemam v planu dobirat... neprijat
Návrat nahoru Goto down
 
Lukypi-Rogue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Combat rogue
» zergonak-rogue
» Přihláška (rogue) Vespucci
» Neprijat - Rogue - Prihláška
» Prijat - Tyris - Combat rogue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: