Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Přihláška (rogue) Vespucci Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška (rogue) Vespucci

Goto down 
AutorZpráva
Vespucci
Anonymní




Přihláška (rogue) Vespucci Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška (rogue) Vespucci   Přihláška (rogue) Vespucci I_icon_minitimeSat Dec 14, 2013 10:15 pm

Nick: Vespucci
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Abych se přiznal, v posledních týdnech po znovu ''rozjetí'' Aresu jsem se zaměřil na pvp, protože jsem před jeho pádem měl naprogresováno už dost, ale chtěl bych se vrátit znovu k PVE, protože jsem vždy byl jeho zastáncem.
Class: Rogue.
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Ze světa TBC jsem s touhle classou plně seznámený a to jak v pve, tak myslím že i pvp. Dost jsem to střídal, takže jsem některé raidy odprogresoval za priesta (SHP) a některé za rogunu, ale to by neměl být problém (jde jen o rozdílné taktiky).  

Talenty (bez odkazu): Combat
Staty (bez odkazu): Damage: 591-694//Speed: 2.50/1.50//Power: 2105//Hit: 212 (13,44%)//Crit: 26,44%
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Jak už jsem řekl, před pádem jsem měl odprogresováno vše až po SSC (včetně). Ale zdřívějška a hlavně z WotLku si taktiky na BT pamatovat budu. Kdyby ne, není problém se mrknou na youtube a oživit si. Do SWP jsem nakoukl, ale nijak dopodrobna.
Jak dlouho hraješ WoW: U wow jsem strávil už řadu dní. S přestávkami a s prostřídáním pár serverů to může být 5 let.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Equip mám full epick. Gemy mám převážně slabší a to z důvodu financí. Už od začátku Aresu skrze raty nejsou goldy a je jich nedostatek. Do budoucna samozřejmě doufám, že s ustálením equipu gemy změním na epické. Musím se přiznat k ještě jedné věci a to že mi chybí druhý trinket (bohužel je v jeho slotu insignie), ale na ten už šetřím emblemy a v brzké budoucnosti nahradím. Snad to nebude problém.
Clicker/binder?: Binder.
Addony, které používáš v raidu: DBM(ten mi ale momentálně nějak blbne - donedávna jel ),Omen,Recount.

Předcházející guilda/y: Před ''pádem'' to byla Eternity (po spojení Dual Core), teď jsem byl chvíli v pvp guildě Four Twenty (ale ta se rozpadla také kvůli chystanému BT - lidi se na něj chtěli připravit a progresovat).
Důvod odchodu z předcházející guildy: Jak už jsem řekl, rozpadla se.

[Real Informace]
Věk: 18 let.
Znáš někoho z Final Decision?: Hráče znám možná podle vidění z hlavních měst. Nikoho osobně neznám.
Pár věcí o sobě: No .. Jsem studentem Střední školy chemické v brně. V brně mám taky 3tím rokem přítelkyni. U wow sedím ale pravidelně o víkendech a stanovené raid-times dodržuju Smile. Ikdyž to na mé postavě tolik nevypadá, chodím 3x týdně do fitka a závodně hraju basketbal. To asi stručně vše.
Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška (rogue) Vespucci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška
» zergonak-rogue
» Lukypi-Rogue
» Combat rogue
» Prihlaska do guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: