Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
ShadowPriest Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ShadowPriest

Goto down 
AutorZpráva
Glauky
Anonymní




ShadowPriest Empty
PříspěvekPředmět: ShadowPriest   ShadowPriest I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 4:49 pm

NICK:Glauky
Zaměření(PvP/PvE):jednoznačně PvE.PVP jen BG když se hodně nudím.
Class:Shadow Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?::na mystiq jsem měl holy priesta v swp(s4) Eqipu.shadow jsem začal hrát až tu.postavu mam poctivě vyexpenou.
Talenty (bez odkazu):14-0-47
Zkušenosti v dungeonech/raidech:celé TBC mam full clear,odprogresováno mam vše od T4 po kill KJ.
Jak dlouho hraješ WoW::WOW hraji už od preTBC.ty roky snad ani nevím a jsem za to rád,myslím že by to bylo ošklivé číslo:D
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.):.věci z T5 dungu+ sety z tailoringu na shadow dam. 1273spell dam. un buff
Clicker/binder?::binder
Addony, které používáš v raidu:Omen,recount ,bartender ,X pearl
Předcházející guilda/y::tak jako současná záplava přihlášek ze zombies.rozpad guildy.
Věk: 26
Znáš někoho z Final Decision?: pár lidí z hcček a jednou jsem byl ZA s vámi.
Pár věcí o soběJsem normální kluk co rád kliká wow,kecá s lidmi na komunikačních kanálech.žiju v Mladé Boleslavi,pracuji ve škodovce.


Ve hře jsem se bavil s chasttity a sh priestem od vás s guildy.vím že máte dva dost aktivní Sh priesty.i tak nemám problém že se nedostanu na raid.časy se ale mění a lidí ubejvá proto věřím že si časem udělám místo mezi vámi.


díky za předčtení Glauky
Návrat nahoru Goto down
Glauky
Anonymní




ShadowPriest Empty
PříspěvekPředmět: Re: ShadowPriest   ShadowPriest I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 7:48 pm

ještě na doplnění.mam alty:locka,retri paladina a ele shamana.vše na T4,T5 urovni.neni problém změnit main spec dle potřeby guildy.glauky
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

ShadowPriest Empty
PříspěvekPředmět: Re: ShadowPriest   ShadowPriest I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:23 pm

prijat na zkousku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ShadowPriest Empty
PříspěvekPředmět: Re: ShadowPriest   ShadowPriest I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ShadowPriest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ShadowPriest
» Gazgaz - Shadowpriest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: