Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
prihlazka warlock Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihlazka warlock

Goto down 
AutorZpráva
Manzelkacz
Anonymní




prihlazka warlock Empty
PříspěvekPředmět: prihlazka warlock   prihlazka warlock I_icon_minitimeFri Dec 06, 2013 8:38 pm

Nick:Manzelkacz
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PVE / občas pvp
Class:Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: locka hraji nejdele ze vsech postav protoze me strasne baví to je cca 4-5 let když to tak střelim :)vyexpil jsem si ho i na ofi a tam jsem ho hral asi 2 roky.na Dt.

Talenty (bez odkazu): demo/destro - fire Build
Staty (bez odkazu):6684hp/8667many unbuf
Zkušenosti v dungeonech/raidech: zkušenosti mám
Jak dlouho hraješ WoW: wow hraji od roku 2005 kdy mi tu hru ukázal kamarád
a ted se jí nemůžu zbavit :DTBC mě natchlo nej. datadisk..
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): tak jelikož tu nemám žádnou guildu tak mám 5 epic itemů  t4head ,back za bojky,boty ,ring a wrist .. ostatní rare a
zelenou wandku.
Clicker/binder?:
Addony, které používáš v raidu: OMEN a DBM.. zaleží co hraji za postavu..

Předcházející guilda/y: nebyla žádná ... jsem bez guildy po celou dobu co tu hraji a nikdo nemá nábor do pve guildy všichni jen spamují chat s pvp guildami a tam já nechci .mezi tím byla a pauza s wow ale ted jsem zase aktivni
Důvod odchodu z předcházející guildy: ----

[Real Informace]
Věk:24let
Znáš někoho z Final Decision?: tuhle guildu neznám ale od vás znám Dumpíka ten byl v dabu predtim sem s nim chodil 5many...
Pár věcí o sobě:Tak věk uš víte .. Pocházím z J.Moravy cca 30km jižně pod Brnem.V pondělí nastupuju do brna do jedné kurýrské firmy jako řidič dodávky - expedice zásilek..zájmy mám wowko,cestování-příroda,auta,a má přítelkyně :)no to je asi tak vše.

Díky za vyřízení Smile
Návrat nahoru Goto down
 
prihlazka warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warlock - Destro
» Warlock - Logic
» Domowoy - Warlock
» Prijat: Destruction - Warlock
» Sandman Destro Warlock (shadow)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: