Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Fury warr- Shadoow Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Fury warr- Shadoow

Goto down 
AutorZpráva
Shadoow
Anonymní




Fury warr- Shadoow Empty
PříspěvekPředmět: Fury warr- Shadoow   Fury warr- Shadoow I_icon_minitimeTue Nov 05, 2013 11:04 pm

Nick:Shadoow
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PvE
Class:Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Warriora jsem nikdy nehrál nějak extra ale hodně mě chytil a tak jsem začal zjišťovat co nejvíc inf. jak a co hrát a myslím že to "docela" zvládám Smile.

Talenty (bez odkazu):17/44/0
Staty (bez odkazu):1516 AP ,213 hit ,27% crit
Zkušenosti v dungeonech/raidech:kromě sunwellu vše poctivě odprogresované postačí si jen oživit detaily
Jak dlouho hraješ WoW:hádám už asi 6 let s přestávkami
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.):EQ - modro fialový (zelená helma bude pryč velmi brzy Very Happy) jinak 9 epic itemů .Jinak všude enchy záplaty kity apod.
Clicker/binder?:Klikám jen věci které nepoužívam často (Recklessness)
Addony, které používáš v raidu: DBM ,Power auras ,omen ,recount ,Mikscrollingbattletext
Předcházející guilda/y:The Guild
Důvod odchodu z předcházející guildy:Neaktivita

[Real Informace]
Věk:21
Znáš někoho z Final Decision?:No pár lidí asi jo kdo mě zná určitě si vzpomene
Pár věcí o sobě: Jsem normální pracující člověk který hledá odreagovaní ve volném čase nehodlám wowko upřednostňovat před ostatními aktivitami spíš bych to chtěl nějak zkloubit.
Jen doplním to že vím jak máte doslova přeplněno na raidech a chápu že bude zázrak když se někam dostanu spíš bych chtěl do kolektivu kde se něco děje a kde řeč nestojí toť ve zkratce vše.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Fury warr- Shadoow Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fury warr- Shadoow   Fury warr- Shadoow I_icon_minitimeWed Nov 06, 2013 4:04 am

Mame plny stav, takze bohuzel... PROTI
Návrat nahoru Goto down
 
Fury warr- Shadoow
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prijat: Prihlaska - Kouler, fury warr
» Prijat: Prihlaska Fury War
» Prijaty - Fury Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: