Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat - Shizell Shadow Priest Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat - Shizell Shadow Priest

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shizell
Anonymní




Prijat - Shizell Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Prijat - Shizell Shadow Priest   Prijat - Shizell Shadow Priest I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:39 pm

Nick: Shizell
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PVE 99%
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Vždycky jsem hrál wara+priesta s wotlkem přibyl ještě DK, takže s priestem mám mnohaleté zkušenosti.

Talenty (bez odkazu): 14/0/47
Staty (bez odkazu): 1044 shadow spell power unbuff
9,5% krit

Zkušenosti v dungeonech/raidech: BC celé (sunwell až na 80ce) T6ku to bude chtít trochu oživit
Jak dlouho hraješ WoW: težko říct 6-7let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): 14/17 epic, frozen shadoweave set+ nějaký epicky z KZ ale token a pasek hold nepadá -.- a trinket v SP taky ne
Clicker/binder?: binder, naklikávám akorát potky a trinket
Addony, které používáš v raidu: Omen, DBM, healbot na dispell nebo kdyz nahodou healuju. atlasloot aj.

Předcházející guilda/y: Nisiar neaktivita rozpad, sloučení s Eternity, kde nastalo to stejné a debatuje se o sloučení s Infernus cosi...
Důvod odchodu z předcházející guildy: viz. výše

PreQ na SSC, TK: Mám oba hotové.

[Real Informace]
Věk: 25
Znáš někoho z Final Decision?: Atreika, z nově přijatých Bubler a Chalerinka
Pár věcí o sobě: pracuji v jedné menší firmě, stavba + stolárna, kromě wowka si volný čas krátím posilovnou, bjj a grapplingem a čtením mangy. Ve středu mám trenál tak chodím dom až po 9té jinak tu bývám třeba kolem 5té (přes týden).
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Shizell Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Shizell Shadow Priest   Prijat - Shizell Shadow Priest I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 8:02 am

Ja bych byl PRO.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Shizell Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Shizell Shadow Priest   Prijat - Shizell Shadow Priest I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:25 am

Za me PRO
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Shizell Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Shizell Shadow Priest   Prijat - Shizell Shadow Priest I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:40 am

Prijat - muzes si napsat o inv do guildy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat - Shizell Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Shizell Shadow Priest   Prijat - Shizell Shadow Priest I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat - Shizell Shadow Priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat: Herr the amazing Holy Priest
» Quexa - shadow priest
» Prijat: Holy Priest
» prijat: Holy priest
» prijat: Přihláška Genius - Holly priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: