Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Quexa - shadow priest  Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Quexa - shadow priest

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Quexa
Anonymní




Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 3:36 pm

Nick: Quexa
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Shadow
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na tbc jsem nikdy nehrál jinou class, něž byl priest, je to moje srdcovka, prošel jsem z touto classou všechny raidy, akorát v BT jsem se dostal pouze za supremuse.

Talenty: Shadow 14/47 (mám vytalentovaný VE pro větší support raidu, shadow focus 3/5 , mám 132 hitu
Staty : Bez zaplého trinketu, 1165 shadow bonus damage, 132 hitu(10,46%), 13,1% critu (když nepočítám talenty) a 29 haste
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Jak jsem již psal v uvodu, z davnych TBC let mám zkušenosti až po BT, kde jsem sundal (bohužel), jen supremuse, avšak i na wotlku jsem to chodil(sice z vyšším levelem) a myslím, že twinstar taktiky poznám na všechny bosse (bosse kterého jsem nikdy nebyl je akama), avšak myslím, že co by nebylo uplně na 100% se dá bez problému doučit
Jak dlouho hraješ WoW: Myslím, že něco kolem 5let tomu už bude
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Myslím, že gear je dostačující, na progress nezabitých bossů a farmu těch ostatních, mám equip na úrovni T5
Clicker/binder?: Před 4 rokama možná clicker, teď bez bindů nedokážu hrát
Addony, které používáš v raidu: Addon na raid frame, target a self portrét používám xperl, jinak používám quartz,omen, dbm a občas zapnu recount, když jdeme měřit čísilka Very Happy

Předcházející guilda/y: Hrál jsem přes rok na wotlku a až nyní jsem si koupil zpět "svého priesta Smile"
Důvod odchodu z předcházející guildy:----

[Real Informace]
Věk: Brzo 17
Znáš někoho z Final Decision?: Netuším kolik lidí ještě hraje, ale myslím že dost, takže bysme si na sebe možná ještě vzpomněli Very Happy, nejvíce znám určitě Diktyse Smile
Pár věcí o sobě: Jmenuji se Michal, bydlím v Přerově, myslím, že jsem celkem v pohodě, studuji v sextě na GJŠ, kromě wowka hraju badminton a občas lolko Smile
Návrat nahoru Goto down
Diktys
Anonymní




Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 3:50 pm

Jsem určitě pro. Neznám lepšího shadow priesta, taktiky se dají doučit. Já jak jsem byl prvně v BT nepamatoval jsem si taktiku na nikoho. Bude to chtít asi trošku si zvyknou zase na TBC, sám vím, jaký je to skok z Wotlku, ale určitě je to kvalitní hráč jakého potřebujeme. Smile
Návrat nahoru Goto down
Loading




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 03. 13

Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 4:02 pm

Jaj kvekso , kvekso , kolikrát já na tebe ještě na tom twinstáru narazím ?Very Happy
S pozdravem Tittus


Naposledy upravil Loading dne Thu Jan 16, 2014 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Quexa
Anonymní




Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: :D   Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 4:19 pm

No, to nikdo nikdy neví Very Happy, každopádně tě taky zdravím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 4:52 pm

dostanes moznost pro zkusebku, ale plati porad stejne pravidla takze si je radeji precti... Prijat na zkousku
Návrat nahoru Goto down
Shiftycent




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 04. 13

Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitimeMon Jan 27, 2014 1:17 pm

Quexo? Jako vážně? Vykašleš se na HHH a jdeš na Ares? Sad(((

Berte ho, je to dobrej nolifer, ale sereš mě míšo...

S pozdravem Hugo a.k.a shifty:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Quexa - shadow priest  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quexa - shadow priest    Quexa - shadow priest  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Quexa - shadow priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow/Holy Priest
» holy/shadow
» Luboch (CoH Priest)
» SH Priest - prihlaska
» Prijat: Holy Priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: