Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Eranay - feral/resto druid Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Eranay - feral/resto druid

Goto down 
AutorZpráva
Eranay
Anonymní




Eranay - feral/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Eranay - feral/resto druid   Eranay - feral/resto druid I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:23 pm

Nick: Eranay
Level: 69 < X < 71
Zaměření(PvP/PvE):
PvE
Social - Tj. nejde mi o to, aby som bol dajakou neoddeliteľnou súčasťou raidu, aj keď na 99% raidov budem prítomný (aspoň na TS/RC/Whatever). Raidy chodím for fun, nie kvôli lootu (aj keď dkp zbierať viem a používať tiež, keď ich už mám). Rád by som bol proste v G a sem-tam skočil dáke HCčko, keď sa dakomu zachce.
Class: Druid (+ mám dákeho 2050BH prajta)
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
TBC som si takmer celé progressol iba za Druida (resto aj feral-dps/tank) a Warlocka. Z čoho na každom tak 50+ played. V PvP na TBC toho vela nepostváram. Na Feenixe som robil top ali guilde Lateralus dlho maintanka (celé T5), ale healovanie ma všeobecne baví viac a asi mi aj ide lepšie.

Talenty (bez odkazu):
resto: tu nech poviem hocičo tak mi nemáte ako povedať, že to mám zle 5/0/56 (ale skúšal som aj dreamstate)
feral: 0/47/14 (vo feral strome niektoré talenty prehádzané podľa instancie)
Staty (bez odkazu):
resto: 1850 BH, 455 Spirit, 480 Int bez buffov a bez talentov
feral: 12300 HP, 6300 Armor, 32% dodge bez buffov a bez talentov
Zkušenosti v dungeonech/raidech:
V TBC extenzívne až po Hyjal ako aj za tank/heal tak aj dps. SWP/BT som bol iba zopár IDčok. WOTLK a všetko ďalej PvE nemám takmer poňatie.
Jak dlouho hraješ WoW:
4-5 rokov s prestávkami z toho vždy iba na free serveroch (ares, feenix, spojka, drahy)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.):
resto: 1/5 T5 zbytok ZA/BoJ, Trinkáč z alchu, V róbe zo ZA+Botách z HS thrashu aj epic gemy
feral: 4/5 T5 + doplnky z craftu/za bojky, všetky dostupné wepky a idoly, useless trinkety
Clicker/binder?:
binder(aj keď 90% času používam takmer klasické UI), veci ako jedlo/flasky klikám (nie mana potky! a podobné počas combatu podstatné veci)
Addony, které používáš v raidu:
HealBot (intenzívne), Recount, DTM+omen, DBM + mnohé iné (povačšine na UI, loot)

Předcházející guilda/y:
ZS, IvC+TheGuild (ešte na starom arese)
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Rozpad či už serveru, či uz guildy.

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Final Decision?:
Pravdepodobne nie, aj keď si niesom istý. Aktuálne od Vás poznám akurát Zarroka + som bol viackrát ZA (pred týždňom legendárny 3hodinový progress Hexa s alíkmi spolu Atreikou) aj dáke HCčka.
Pár věcí o sobě:
Som Študent IBD v Blave a hlásim sa na medinu/biosci do Škótska. Vo voľnom čase sa venujem freeski lyžovaniu, skalolezectvu a rád čítam. Som celkom flegma, častokrát hodne sarkastický a niekedy príliš ukecaný (alebo upísaný or whatever). WoWko hrávam for fun a na relax.
(retard tu prihlášku píšem druhý krát, lebo som zabudol na captchu)

Díky, že ste sa dostali až sem (alebo, že čítate aspoň poslednú vetu)
Eranay
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Eranay - feral/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eranay - feral/resto druid   Eranay - feral/resto druid I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:23 pm

druidy fakt neberem.. neprijat
Návrat nahoru Goto down
Eranay
Anonymní




Eranay - feral/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eranay - feral/resto druid   Eranay - feral/resto druid I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:08 am

ďakujem za rýchlu odpoveď  Smile 
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Eranay - feral/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eranay - feral/resto druid   Eranay - feral/resto druid I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 7:11 am

po kicku Glynixe, dostanes moznost ukazat snahu, prijat na zkusebni dobu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Eranay - feral/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eranay - feral/resto druid   Eranay - feral/resto druid I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Eranay - feral/resto druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» resto druid
» Feral- Feral druida cat/medved
» Feral tank
» Roen feral tank/dps
» Feral tank / boomkin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: