Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
infinity - rdruid Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 infinity - rdruid

Goto down 
AutorZpráva
infinityx
Anonymní




infinity - rdruid Empty
PříspěvekPředmět: infinity - rdruid   infinity - rdruid I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 10:50 pm

Nick: infinity
Level: 70  
Zaměření(PvP/PvE): obojí
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Druid byla moje úplně první postava, začínal jsem za něj na Vanilla wow a pokračoval až do TBC, odprogresoval jsem si s ním všechny instance počínaje T4 dungy a konče SWP 2/5. Vyzkoušel jsem si za něj všechny pve i pvp specy. Poté jsem přešel na warlocka, kterého mám momentálně na Hyperionu, ale nehraju za něj.
Talenty: 13/0/48
Staty: 2100BH, 400 mp/5
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Vše co bylo kdy na twinstaru dostupné a blizzlike:) jako RL v guildě MosstrooperS.
Jak dlouho hraješ WoW: Pokud nepočítám přestávky, kterých bylo nespočet, tak asi 7 let, možná i víc Smile
Equip: Equip mám samozdřejmě full epic, také mám všechny potřebné reputace na enchanty.
Clicker/binder?: Binder
Addony, které používáš v raidu: Grid, Recount, Omen

Předcházející guilda/y: Zombie Squad
Důvod odchodu z předcházející guildy: Není to ani tak odchod, jako spíš rozpad guildy, kvůli slackerům Smile, kteří dohnali vedení k šilenství, jelikož nebyli schopni si udělat Q na BT... btw. já ho mám  Cool 

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Renegade: Nechci někoho zapomenout, proto napíšu jen ano, pár lidí tam znám.
Pár věcí o sobě: Jsem věčný student s brigádou na krku, víkendy většinou travím po hospodách s přáteli.

Na závěr bych chtěl jen dodat, že se řadím mezi high-end raid hráče. Proto mé kroky směrují k Vám, protože se řadíte na serveru k těm lepším. Myslím si, že bych nebyl slabým článkem při progressu těžších bossů, kteří teprve v BT přijdou Smile. Moje profese jsou Alchemy/Herb, proto mám vždy na raid přichystáné elixíry a potiony. Nepatřím mezi slackery, failuju minimálně, a myslím si, že i dokážu velice dobře předpovídat a to se za healera dost hodí. Pokud už máte full za rdruidy, nic se nedějě, dám si alespoň pauzu od wow. Děkuji za přečteni.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

infinity - rdruid Empty
PříspěvekPředmět: Re: infinity - rdruid   infinity - rdruid I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:23 pm

Neprijat
Návrat nahoru Goto down
 
infinity - rdruid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bocor Rdruid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: