Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat - Fire mage - přihláška Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat - Fire mage - přihláška

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 3:10 pm

Nick: Margot
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Fire PvE
Class:Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mága hraji již od TBC Twinstaru (cca 2 - 3roky zpátky). Mága ovládám plně, jak už fire tak frost i arcane. Ale jistěže se něco najde co vědět nebudu, nejsu dokonalej.

Talenty (bez odkazu): 7/43/11
Staty (bez odkazu): Unbuff: Spell damage 699, crit 19%, spell hit 10%
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Dungy prolezlý samozdřejmě všechny. S raidama mam zkušenosti az po Kael'thase. Ještě z TBC Twinstaru.
Jak dlouho hraješ WoW: Něco přes 4 roky ale s pauzama. Takže asi tak 3 hodiny.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Rare+. 9 epicu, z toho 3 na pvp ( včetně staffky), zbytek blue. Enchant pouze na Staffce a wristech, nevyplácí se enchantovat na blue věci.
Clicker/binder?: Samozdřejmně binder. Rotaci a "raid important spells" mám nabindované.
Addony, které používáš v raidu: Jako raid UI mám Grid. Recount na DPS. Xperl jenom pro zmenu vzhled základního panelu. DBM. Omen.

Předcházející guilda/y: Žádná, nechtěl jsem chodit do guild které mají problém i s KZ, proto čekám a sbírám info Wink
Důvod odchodu z předcházející guildy: -

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Final Decision?: Neznám, ale doufám že poznám. Včera jsem s váma byl KZ od Maidenky. Myslím, že lidi jsou fajn a ví co a jak. Až na to nedorozumnění na konci Smile
Pár věcí o sobě: Jsem z Moravy. Studuju střední průmyslovku ve Žďáře. Hraju rekreačně fotbal a floorball. Zajímám se o angličtinu a o překlad anglickým textu/článků. Baví mě ještě grafika a s tím spojený photoshop. Mno to bude asi všechno, charakteristika mi nikdy nešla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 3:21 pm

jsem PRO mag se hodi
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 7:36 pm


Buďto jsem slepý, nebo jsem přehlédl - jak jsi na tom s preq na SSC a TK? To je asi aktuálně nejdůležitější informace, hledáš guildu, která "newipuje v KZ", tak předpokládám, že pro takovou guildu hodláš býti přínosem....

Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: PreQ   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 7:39 pm

PreQ na SSC a TK zatim bohuzel nemam. Pristi ID asi bude hotovy preQ na SSC a na TK by mi musel nekdo helfnout, sam to nedam.
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 9:47 pm

V tom případě jsem PROTI přijetí.
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 10:26 pm

Pokud mas alespon hotove trialky, tak jsem pro.

Zabiti ML a GL by u nas nemel byt problem.
Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: PreQ   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 10:07 am

preQ na TK a SSC bude hned. Pokud mi nekdo helfne mam to do 2 dnů. Nevidím v tom problém.
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 4:49 pm

takže v tom nevidíš problém, když to někdo udělá za tebe - v tom já taky problém nevidím :-D
Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: preQ   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 5:57 pm

Za mě? Jako ja trialky sam nedam, nevim jak si to dělal ty ale sám určitě ne.
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 5:59 pm

Rozhodně jsem nečekal "až mi někdo pomůže" ale skládal jsem si na to party a titul jsem měl týden po doexpení...
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 9:38 am

Ak si schopný udelat si trialky atd , nevidim problém ale necakaj ze prijdes do guildy a hned to znamena ze si udelas trialky, sú tu ludia kt chodia do práce a prijdu len na 25man raid ,tým chcem povedat ze questy kt su do 25manov nieje problem ale tie lahsie hc ako je Steamvault,Arca,Shattered Halls .... Si udelas aj cez worl:) som Pro ale urcite dostanes skusobnu dobu pocas kt si budes musiet udelat pre questy...
Návrat nahoru Goto down
Loading




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 03. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 10:12 am

" Něco přes 4 roky ale s pauzama. Takže asi tak 3 hodiny." To byly v tom případě sakra pauzy lol! Sorry , nemohl jsem si to odpustit.
Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: preQ   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 2:14 pm

To byl překlep :-D na trialkach uz pracuju. Do 2 dnu budu mit hotovo a bude mi zbyvat jen ML
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 5:30 pm

V tom propade nechame jeste 2 dny prihlasku otevrenou. Pokud do te doby budes mit trialky pripravene, tak jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeFri Apr 05, 2013 5:14 pm

Je pátého - jak to vypadá s triálkama? Stačí už jen zabít Magneta?
Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Trialky   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeFri Apr 05, 2013 6:35 pm

Dneska sem byl SL, to my jako poslední zbývalo na trialky. Ale lidi sou paka a 9x wipe a tank se na to vysral. Zkusím to dodělat zítra. Napíšu
Návrat nahoru Goto down
Margott
Anonymní




Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Trialky   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 9:30 am

Trialky pripraveny na ML
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 4:35 pm

v tom případě jsem mírně nakloněn k pro .... Ať rozhodne Chasti, jestli se ještě nějaký mág uživí...
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 5:21 pm

Prijat - napis si nekomu z vedeni o inv do guildy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat - Fire mage - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Fire mage - přihláška   Prijat - Fire mage - přihláška I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat - Fire mage - přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat: Caky - fire mage
» prijat: Morgot mage fire
» Prijat: Prihlaska : Fire Mag
» Fire/arcane Mage
» prijat: pve fire maggič

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: