Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat - Tyris - Combat rogue Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat - Tyris - Combat rogue

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Tyris
Anonymní




Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 6:02 pm

Nick: Tyris
Level: 80
Zaměření(PvP/PvE): PVE
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za tuto class hraji priblizne 5 let tedy mam zkusenosti z prvotniho TBC. Za tuto dobu se mi podarilo nashromazdit dostatek informaci ohledne teto class a mnozstvi hernich kombinaci, jake se u rogue nabizi (dokonce jsme jeden cas zkouseli i subtlety pve, ktery je lze bohuzel uplatnit jen na vyssich contentech. Je zabavnejsi, narocnejsi, ale nanestesti ne tolik silny jako combat). Z techto ruznych variaci me nejvice bavi prave zvolena. Combat - eviscerate. Proc eviscerate? Jedy u roguny jsou mozna ted vyhodne, nicmene ne o zolik a na vyssich contentech bude daleko silnejsi ciste fyzicke dmg. Jde ciste o zvyk z puvodniho tbc.

Talenty (bez odkazu): 19 - 42 - 0
Staty (bez odkazu): Agility 441
Attack Power 1702
Hit 213
Crit 23.11%
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Veskere TBC dungy a raidy jsou mi znamy. Ale mozna by to chtelo po tech letech malicko pripomenout.
Jak dlouho hraješ WoW: Celkem 6 let, z toho 5 za rogunu.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): 3x T4 (Head, Legs, Gloves), 12x epic, 2x rare. Pozn.: Vim ze Mace se nenosi, nic lepsiho mi vsak zatim nepadlo.
Clicker/binder?: Binder
Addony, které používáš v raidu: Omen, DBM, RPB (rogue power bars) na ohlidani buffu a debuffu, xpearl na sledovani statu raidu.

Předcházející guilda/y: Nisiar
Důvod odchodu z předcházející guildy: Neaktivita clenu

[Real Informace]
Věk: 21
Znáš někoho z Final Decision?: Ne
Pár věcí o sobě: Studuju VOSZ v Ceskych Budejovicich, obor zachranar + do toho jeste pracuju. Jsem clenem vedeni guildy Nisiar na wotlku (deimos) a momentalne se pripravujeme na progress ICC. Nepredpokladam vsak, ze by progress jakkoliv ohrozil moji aktivitu tady (nezeneme se za RF, i kdyz si troufam rict, ze na to mame, vetsina lidi je pro pohodove progressy o vikendech a nijak to nehrotit). Od vasi guildy samozrejme neocekavam, ze se dostanu do main raid sestavy a naprosto budu respektovat volbu stavajiciho clena prede mnou. Spis by se mi libilo byt jako zaloha, popripade byt nahradnik za nekoho kdo bude muset odejit. Nemusim se nutne dostat na kazdy raid.
Návrat nahoru Goto down
Diktys




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 30. 01. 13

Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:42 pm

Já jsem pro. Snažím se tady, jakožto jediná roguna, být na každém raidu, ale někdy to hold nejde. Pokud by ti nevadilo, že bys byl jako žáložník, bylo by to super. Eq máš pěkný, na některých místech lepší jak já (ach ta prokletá chestka a wristy =), jen ten hit bys měl doladit. Třeba waisty z BM hero. Jen mě trošku zaráží, že mluvíš něco o poisonech a eviscerate. Poisony se používají vždy do PVE, teda pokud nemyslíš Envenom, který se nepoužívá nikdy, ani v assa talentech. A Eviscerate se taky nepoužívá nikdy, nebo možná někdy v sunwell eq, kde máš 1500 pasivní armor pene. Damaguje se jen Rupturkou, zvláště, když je v raidu feral na +30% damage.
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 8:00 am

Za me urcite PRO.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:25 am

Za me PRO
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:39 am

Prijat - muzes si napsat o inv do guildy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat - Tyris - Combat rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Tyris - Combat rogue   Prijat - Tyris - Combat rogue I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat - Tyris - Combat rogue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prijat: Rokhar-SHP
» Prijat - Hunter BM 10 az 225 DPC
» Prijat: prihlaska SHP
» Prijat: Lavan-ele shaman
» Neprijat - Rogue - Prihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: