Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat - Chalerinka- Holy/Retri

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
chaler
Anonymní




Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 5:11 pm

Nick: Chalerinka
Class: Paladin
Equip a Talenty: Holy- Epic většina KZ, Retri- nějake T4 a cosi z GL
Talenty:
Holy: 50/11/0 (v holy sem zjístil že jeden talent nefunguje takže 3 pudou ještě někam jinam)
Retri: 5/0/56
Profesie: Mining, BS, Cooking, Fishing
Jak dlouho hraješ wow, kolik jsi měl 70lvl postav: Tak hrát sem začal někdy na TBC před patchem 2.4.3 nevím který to byl a nevím jak je to dlouho možná 6 roků odhadem... nicméně v tuto chvíli hraju asi po 2-3 leté pauze hrát sem začal jak otevřeli Twin. 70lvl postav těžko říct za tu dobu.. tady mám ale jenom palu zatím.
Zkusenosti s raidy na TBC: Za holy paladina mám progress od KZ až po SWP tam bohužel jen po twins ty sem nikdy nebyl.
Mas predq na T5 instancie?
SSC mám (už sem i byl) na TK mi chybí SHH a SL
Predchozi pusobeni v guildach a duvod odchodu:
První sem byl v guildě jenom s kamošema co došli z ofu ti kvůli bugum odešli a já se připojil k Eternity tam sem doteď ale nevidím v té guildě moc velký potenciál hlavně poslední dobou. Vpodstatě sem teď bez guily už nás bývá online tak 5 max...
Věk: 20
Jak casto hrajes, jsi na PC nějak omezen? Hraju když se nudím nebo neučím takže často omezen nejsem ničím jen občas školou ale školu mám jenom od pondělí do středy...
Neco o sobe: Něco o mně hmm No tak chodím na výšku, miluju hudbu, rád jezdím na kole v zimě na prkně rád zkouknu dobrý film, jako asi každý občas vypiju Finská prostě nejvíc pití
Staty:
Holy: 7k HP,9k Mana,1400-1500Bh,250-270manaregen
Retri: 8-9k HP,6k Mana,1600-1700AP,25% crit
je to cca mám ted protect talenty
Addony: Omen,PallyPower,Grid,DBM to je asi vše...

Je to ořezaná přihláška co sem dával do jiné g ale mělo by tam být vše... Osobně bych byl radši za retri ale hlavně chci chotit raidy takže klidně i holy...
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 5:32 pm

Pokud by ti nevadilo ze bys musel obcas retalentovat podle potreby, tak bych byl PRO prijeti.
Návrat nahoru Goto down
Chaler
Anonymní




Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 6:12 pm

Nevadolo když sem byl čistě holy tak sem stejně retalentoval když sem chodil dělat q atd...
Návrat nahoru Goto down
Zelvicka




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 03. 13

Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeSat Mar 23, 2013 2:44 am

nevim jak sou na tom retriny, ale me celkem prdí když sem na raidu jedinej holy a veškerej plate heal de mě za zakladní cenu lol! lol! lol!

Pro bounce
Návrat nahoru Goto down
Milkcow




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 13

Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeSat Mar 23, 2013 11:41 am

njn, treba konkurenciu pre Zelvu, som PRE
Návrat nahoru Goto down
Chaler
Anonymní




Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeSat Mar 23, 2013 5:33 pm

Nevím kdo má konečný hlas nebo jak to máte ale kdyby ste mě teda chtěli stačí napsat ingame... Smile
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 7:50 am

Prijat - muzes si napsat nekomu z guildy o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Chalerinka- Holy/Retri    Prijat - Chalerinka- Holy/Retri  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat - Chalerinka- Holy/Retri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat: holy paladin
» Prijat na zkousku: Holy Paladin
» Prijat: Přihláška Retri Pala
» Prijat: Holy Priest
» prijat: Holy priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: