Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat - Balance druid Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat - Balance druid

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sarak
Anonymní




Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeThu Mar 21, 2013 8:04 pm

Nick: Sarak
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PVE
Class: Balance druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Měl jsem balance druida T6 a hrál sem ho docela dlouho, takže si myslím že to ovládám.
[b]Talenty (bez odkazu): 46/0/15

Staty (bez odkazu): Health: 7364, Mana: 8360, Bonus spell dmg: 683
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Většinu taktik sem znal, začínám hrát po menší pauze, takže si myslím, že to nebude problém oprášit případně si to znova projet.
Jak dlouho hraješ WoW: Bude to asi čtvrtý rok, měl sem tedka pauzu asi půl roku, jak sem znínil už víše, možná to bylo i dobře protože mě to tedka zase docela chytlo. Začínal jsem na TBC, pak jsem zkoušel i WOTLK, ale ten mě moc nepřesvědčil, tak jsem se vrátil zpět na TBC.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Rare (top co se dalo sehnat z HC) + 5x epic
Clicker/binder?: Clicker
Addony, které používáš v raidu: DBM a Omen, to jsou asi ty nejdůležitější, nemá cenu vypisovat něco dalšího.

Předcházející guilda/y: Prophets of the Death
Důvod odchodu z předcházející guildy: Naprostá nespokojenost s úrovní raidů a i s chováním některých lidí na raidech.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Final Decision?: Scoffi
Pár věcí o sobě: Takže, jsem student Vysoké školy => hodně času na wow, bydlím na Vysočině kousek od Jihlavy. Myslím si, že jsem velice ochotný a schopný člověk, se kterým je sranda a nebojím se komunikovat. Důvod proč se k vám hlásím je ten, že chci progressovat SSC, jde o to, že ten eq zatím nemám moc fialový, jeden z důvodu je současná guilda, která není zrovna schopná. Eq je jen otázka času, kterého mám docela dost jen je třeba se někam dostat. Mám tam u vás jednoho známého, se kterým se často vídám a chtěl bych si s ním zahrát. Nečekám, že byste mě hned brali na SSC, s mým eq tam podle mě nemám ani co dělat, takže bych se tam zatím dokud si něco nedoberu ani nehlásil, vím, že je to takové trochu do budoucna, ale ono to není zase tak vzdálený, ten eq se dá dobrat tak do 2-3 týdnů, když se bude trochu dařit. Proto bych byl rád, kdyby to klaplo a vzali jste mě.
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeThu Mar 21, 2013 10:10 pm

Mame 2 pomerne hodne aktivni balancaky, nejsou tady porad oba, ale obcas se tu sejdou, tak by ses urcite nedostaval zezacatku na vsechny raidy, nez by sis sehnal EQ.

Pokud by ti to nevadilo, jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 1:37 am

jsem klidne PRO jak budes aktivni a nebude tu moon nebo milky tak budes mit jasne misto
Návrat nahoru Goto down
Scoffi




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 02. 13

Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 7:29 am

Já jsem taky rozhodně PRO, equip není všechno, navíc jak bylo napsáno výše, tak se s ním znám osobně a je to naprosto v pohodě člověk. A myslím, že by to ještě jednoho balančáka chtělo. :-)
Návrat nahoru Goto down
Bloodymare




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 02. 02. 13

Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 12:11 pm

Potřebujeme hlavně lidi připravené na progress SSC a TK, jak preQuestem, tak equipem a znalostmi své classy. neutral
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:41 am

Prijat - muzes si napsat o inv do guildy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat - Balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat - Balance druid   Prijat - Balance druid I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat - Balance druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat: milkcow-balance druid
» prijat: Rokhar-SHP
» Prijata - Nejkrasnejsi - R druid
» Prijat: prihlaska SHP
» Prijat: Lavan-ele shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: