Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Neprijata: Yoslin/Slinka Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Neprijata: Yoslin/Slinka

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Yoslin
Anonymní




Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 12:10 am

Nick: Yoslin, Slinka
Level: 70lvl
Zaměření(PvP/PvE): Shadow destro, Ele/Resto
Class: Warlock, Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: S warlockem zkušenosti mám a to dosti velké za classu hraju již velmi dlouho. Za Ele shamana jsem ted na TBC hrála poprvé chce tam něco dopilovat, ale to v dnešní době už není pro mě problém(dřív jsem byl děsnej noob a asi bych to dřív nezvládla lol! )

Talenty (bez odkazu):
Staty (bez odkazu):
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Zkušenosti mám ve všech TBC raidech. A to i z tankováním za locka!
Jak dlouho hraješ WoW: -+7let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Warlock: Full Epic připraven na T5 sezonu. Shaman: pul rare/pul epiQ taková moje lowka to je Smile
Clicker/binder?: Binder
Addony, které používáš v raidu: DBM, Omen + reset combat logu, power auras a pak xperl + bartender4

Předcházející guilda/y: Sanguineus Adamas
Důvod odchodu z předcházející guildy: Psychické vyčerpání

[Real Informace]
Věk: 24
Znáš někoho z Final Decision?: Znám dosti lidí a dost lidí zná mě Smile Poslední dvě ID jsem aj svámi byla Kara
Pár věcí o sobě: Naivní hloupá holčička která umí být velmi impulzivní, ale umí uznat svou chybu, omluvit se a dokonce být občas i milá Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 5:32 am

Ja jsem pro prijeti.
Návrat nahoru Goto down
Zelvicka
Anonymní




Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 10:04 am

pro affraid
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 11:20 am

jsem tez pro kvalitni hrac se hodi...
Návrat nahoru Goto down
Milkcow




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 13

Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: za   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 4:37 pm

urcite som PRE, Yoslin je pohode Smile)
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 5:48 pm

Bobačik je určite PRO
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitimeTue Mar 19, 2013 10:31 pm

Neprijata
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neprijata: Yoslin/Slinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neprijata: Yoslin/Slinka   Neprijata: Yoslin/Slinka I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neprijata: Yoslin/Slinka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: