Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
ELEMENTAL SHAMAN Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ELEMENTAL SHAMAN

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Eleonka
Anonymní




ELEMENTAL SHAMAN Empty
PříspěvekPředmět: ELEMENTAL SHAMAN   ELEMENTAL SHAMAN I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 9:09 pm

Nick: Eleonka

Level: -- Sleep

Zaměření(PvP/PvE): Hraju za oboje pig

Class: Elemental shaman drunken

Jaké máš zkušenosti s touto class?: popravde moc velke na TBC ne, když jsem šla na ares, přemýšlela sem za co jít, tak shaman pro mě byla jasná volba, jelikoš ho hraju na Phobosu a mela sem chut jít za healera a nebo ranget dmg tak jsem neváhala, totemy a spelly ovládat umím. Smile

Talenty (bez odkazu): 41/0/20

Staty (bez odkazu): --- Sleep

Zkušenosti v dungeonech/raidech: clasic - vše ...tbc vše až na woltku , wotlk - vše, cata - vše , jocolor

Jak dlouho hraješ WoW: od patch 2.4.3 když sem začínala..řekneme ....skoro 7 let za půl roku?

Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): -- Sleep

Clicker/binder?: binder, i clicker Smile kombinace Smile bounce

Addony, které používáš v raidu: dbm, recount, atlasloot, pp... + osobni jako eaves drop atd... omen mam taky rendeer

Předcházející guilda/y: Na Aresu žádná, na Wotlku to je Černá ruka, a The Praetorians geek

Důvod odchodu z předcházející guildy: neschody s lidma, problemy na raidu s mím ui (celkove wow, ikdyž jsem předem varovala že se to muže stát). farao

[Real Informace]

Jméno: Lucie sunny

Věk: 21,6 affraid alien

Znáš někoho z Final Decision?: všimla jsem si, nick Zelvicka možná tam je někdo s kym si píšu ale jmeno si nevybavuju. clown

Pár věcí o sobě: posloucham všechno co se mi líbí, mám ráda psí sporty, jezdectví a fantasy akce, chodím na turistak, sem obyč slečna kterou baví progresovat, mam ráda kluky a lidi říkaj že až moc mluvim a jsem středem pozornosti, budu asi miláček guildy. What a Face

nevim co víc o mě potrebujete, klidně doplnim.....

ps: mate užasný smajlíky na forku.... king
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

ELEMENTAL SHAMAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: ELEMENTAL SHAMAN   ELEMENTAL SHAMAN I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 10:05 pm

V téměř 22 letech mne fascinuje fascinace smajlíky.....
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

ELEMENTAL SHAMAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: ELEMENTAL SHAMAN   ELEMENTAL SHAMAN I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 10:45 pm

Tasik napsal:
V téměř 22 letech mne fascinuje fascinace smajlíky.....

je to holka, kamoska od Icekisse, dostane frienda a uvidi se... prijata
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ELEMENTAL SHAMAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: ELEMENTAL SHAMAN   ELEMENTAL SHAMAN I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ELEMENTAL SHAMAN
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prijat: Prihlaska - Elemental Sham
» ele Shaman
» Přihláška Ele shaman
» enha shaman
» Prijat: Keshemere, enha shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: