Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Revenge připojení  Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Revenge připojení

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Deadhoup
Anonymní




Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 6:51 pm

Zdravím, jak jistě mnozí z Vás už víte včera večer jsme jako guilda dostali od Ubighosta nabídku, jestli bychom se k Vám nechtěli přidat. Tato informace nás hodně potěšila, jelikož jsme si tuto guildu založili s kamarádama, a začali jsme plánovat nábor + progressování raidů

Ted tedy něco k nám:

Ve skupině, se kterou bychom k Vám chtěli přejít jsme tři, kteří mají zkušenoti z offi serveru drak'thul(Já z TBC+WoTK, další dva z WoTLK), kde jsme hráli jen PVE. Ti další s námi již dlouho dobu hrají na free serverech. Všichni jsme plnoletí, dva z nás mají před maturitou já osobně jsem zrovna na vysoké, takže s večerními raidy si myslím, že by neměl být problém.

Na tomto serveru hrajeme pouze měsíc, tudíž náš equip není top, ale myslim, že se s tím dá něco udělat.
Jedná se o tyto classy:
Holy Priest - Deadhoup
Resto/ele/enha Shaman - Bloodwild
Shadow Priest - Armigedus
Feral tank - Shiftycent
Resto/balance druid - Sorethar
Fury warrior - Kutikula
Warlock - Harmytwo
Resto druid + alt mage - Minotaurus

Pokudj jsem na něco zapomněl, nebo Vás ještě něco napadne, na co se chcete zeptat, tak se ptejte Smile

Díky za čas strávený nad čtením této přihlášky.
S pozdravem Deadhoup a celá guilda Revenge
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 7:08 pm

Ja jsem PRO, potrebujeme dobrat lidi, tak uvidime, jak vam to pujde Wink
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 8:26 pm

Prihlaska aku som este nikdy nevidel:) PRO
Návrat nahoru Goto down
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 9:32 pm

Zajímalo by mne jak daleko jste s preq na SSC a TK
Návrat nahoru Goto down
Deadhoup
Anonymní




Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 9:09 am

Co se týče preQ na TK, tak myslim, že jsem asi jediný kdo ho začal dělat, ale ještě ho nemám hotový. V SHH HC mi ještě nepadl ten q item pak mi chybí arca hc a murmur hc a pak samožrejmě magtheridon.
Co se týka SSC tak někteří z nás mají Q na nightbana a grulla. Jen jak jsem psal, teprve jsme guildu rozjížděli, tudíž ještě nemáme...ale myslím, že za ty dva týdny, než se tyto raidy otevřou, bychom to s Vaší pomocí mohli v pohodě dodělat Smile
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 10:14 am

Deadhoup napsal:
Co se týče preQ na TK, tak myslim, že jsem asi jediný kdo ho začal dělat, ale ještě ho nemám hotový. V SHH HC mi ještě nepadl ten q item pak mi chybí arca hc a murmur hc a pak samožrejmě magtheridon.
Co se týka SSC tak někteří z nás mají Q na nightbana a grulla. Jen jak jsem psal, teprve jsme guildu rozjížděli, tudíž ještě nemáme...ale myslím, že za ty dva týdny, než se tyto raidy otevřou, bychom to s Vaší pomocí mohli v pohodě dodělat Smile

Tak ja si myslim ze by nebol problem...
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 10:31 am

bobacik napsal:
Deadhoup napsal:
Co se týče preQ na TK, tak myslim, že jsem asi jediný kdo ho začal dělat, ale ještě ho nemám hotový. V SHH HC mi ještě nepadl ten q item pak mi chybí arca hc a murmur hc a pak samožrejmě magtheridon.
Co se týka SSC tak někteří z nás mají Q na nightbana a grulla. Jen jak jsem psal, teprve jsme guildu rozjížděli, tudíž ještě nemáme...ale myslím, že za ty dva týdny, než se tyto raidy otevřou, bychom to s Vaší pomocí mohli v pohodě dodělat Smile

Tak ja si myslim ze by nebol problem...

Taky si myslim, ted jen musime dobrat zkusene hrace do guildy
Návrat nahoru Goto down
Ubighost




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 01. 02. 13

Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 5:35 pm

Prijati

Napiste si ingame o inv (Chaasttity, Tasik, Gueta, Ubii)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Revenge připojení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Revenge připojení    Revenge připojení  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Revenge připojení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: