Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Prijat: Goldinka - Hunter Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prijat: Goldinka - Hunter

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Goldinka
Anonymní




Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeWed Feb 27, 2013 11:35 am

Nick: Goldinka
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Hraji oboje na 100%, ale přednost samozřejmě raid před arenama/bgčkama Smile
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dlouhá léta na starém sargerasu/narniasu a poté tu Smile

Talenty (bez odkazu): BM 41/20/0
Staty (bez odkazu): 1649 AP - 157 HIT - 21,79% crit (bez aspectu a další blbostí)
Zkušenosti v dungeonech/raidech: od Rampy normál do Kil' jaidena..
Jak dlouho hraješ WoW: cca 6 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Epic + HCčka + badge (většina epic)
Clicker/binder?: Mám namacrováno vše na 1 Smile takže točím 1 1 1 1 + CDs na ctrl + 1
Addony, které používáš v raidu: x-pearl, omen, reccount, dbm, a další blbosti pro příjemnější hru Smile

Předcházející guilda/y: Deaths choice
Důvod odchodu z předcházející guildy: Chci se věnovat jedné aktivitě v real life a raid time u DC mi to neumožňuje..

[Real Informace] Bydlím v malé vesničce Rouchovany, okres třebíč (cca 4 km od Jaderné elektrárny Dukovany)..
Věk: 17
Znáš někoho z Final Decision?: Znám Akaforty celkem dost Smile Hráli jsme spolu tu i na mystiqu.. Jinak četl jsem že tato guilda je vytvořena z Ressurection Sickness, nevím jestli se jedná o stejnou guildu, ale působyl jsem v ní na serveru Narnias Smile Cellkem dlohej čas.. Guild master : Ghost.... Možná shoda názvů Smile
Pár věcí o sobě: Hraju fotbal, floorball. Piju, hulím, nekouřím. Studuju na SPŠ Třebíč, obor Energetika (2 ročník)
Návrat nahoru Goto down
Akaforty




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 02. 13

Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeWed Feb 27, 2013 12:32 pm

Moje slovo má asi nulovej význam, ale chtěl bych říct že tenhle člověk má opravdu skill a hrát / točit dps umí. Známe se dost dlouho jak píše a určitě by nebyla chyba, kdyby byl přijat Smile
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeWed Feb 27, 2013 1:25 pm

Tak poznam z guildy rush som pre....
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeWed Feb 27, 2013 1:27 pm

Za me PRO zkuseny hunter je treba
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 29. 01. 13

Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeWed Feb 27, 2013 3:09 pm

Prihlaska OK, vsechno kladne ohlasy => jsem taky pro.


Prijat

muzes si napsa ingame o inv (Ubi, Chaasttity, Gueta, Tasik)
Návrat nahoru Goto down
https://finaldecision.forumczech.com
Tasik




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 03. 02. 13

Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitimeMon Mar 04, 2013 6:12 am

po dvou dnech v guilde leavl - ubi odstarn mu prava na forku pls
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prijat: Goldinka - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prijat: Goldinka - Hunter   Prijat: Goldinka - Hunter I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prijat: Goldinka - Hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat - Hunter BM 10 az 225 DPC
» MM-Hunter(by bobacik)
» Hunter (Tami)
» Tarad - SV Hunter
» MM - hunter - přihláška - NEPŘIJAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: