Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Sandman Destro Warlock (shadow) Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sandman Destro Warlock (shadow)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sandman
Anonymní




Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeSat Feb 16, 2013 7:00 pm

Nick: Sandman
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): Only PvE
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: I když hraji warocka do PvE poprvé pořádně, myslím si že dobře znám svojí classu, neměl bych mít jediný problém.

Talenty (bez odkazu): 21/40 Celkem klasické talenty na warlocka do PvE.
Staty (bez odkazu): 8343 hp 9187 mana 727 bonus dmg s Fell Armor.
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Většinu času hraní na TBC jsem věnoval PvP, hlavně za warra. Jelikož jsem tam dosáhl ve své době vrcholu, a vrátil jsem se se spuštěním serveru zpátky k WoW, řekl jsem si že je čas na změnu. To ovšem neznamená že nemám zkušenosti s PvE. Zvládám celkem s přehledem základní taktiky ale myslím si že u tohodle jde spíš o selskej rozum Smile co nevím mi stačí 1 říci, a budu si to pamatovat.
Jak dlouho hraješ WoW: Začal jsem krátce po vydání TBC, zkušenosti mám i s vanillou a mírně s wotlkem (to už moc nepovažuji za WoWko) takže co se TBC týče, řekl bych tak 4 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): 8x Epic, 8x Rare. Jsou to epicy z HC a za BoJky. Dalo by se říci že lépe připraven pro KZ už být nemohu, možná 1-2 itemy Smile
Clicker/binder?: Kombinace, bindy jsem požíval spíš do PvP, tady to není tak nutné. Víc jak 10 jich nebude. Podle mého názoru tohle vždy nerozhoduje, pro nováčka jsou bindy dobré ale pro ostřílené lidi z pvp je to celkem fuk, ti mají rychlé reakce už vytrénované.
Addony, které používáš v raidu: Omen to je základ ale mám i DTM kdyby jste frčeli na něm. Big Wigs na upozornění co příjde za spelly bossů. Nic víc jen ze samotného PvE soudku. potom řadu dalších jako critline dmg meter, ale ty jsou nepodstatné.

Předcházející guilda/y: Přátelé plného soudku.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Zde jsem působil jako spoluzakladatel a tím pádem jako zástupce GuM a jako vedoucí náboru. Cílem této gildy bylo vytvořit přátelskou partu lidí, která už má něco nahráno a je natolik nadvěcí aby se u toho nerozčilovala Smile Všechno vycházelo celkem fajn až na to, že se to odrazilo na progresu. Drtivá většina lidí zde pracuje nebo chodí na VŠ a měli jsme problém sejít se na nějaký progress. Měl jsem velkou trpělivost, ale ani na tento týden se nám nedaří najít vhodné datum pro všechny, a já už toho mám dost. Smrdím na tomhle equipu už dost dlouho, mám na to progresovat KZ ale nedostal jsem se do něj už 4 týdny! s naší "Gumou" jsem dohodnutý, oba to máme celkem v paži, když lidi nemají zájem my se z toho nezblázníme Smile

[Real Informace]
Věk: 19 za měsíc 20
Znáš někoho z Final Decision?: Strejda. A pokud to mohu napsat, tak i Alline. nejsem si zcela jistý jestli jsi on pamatuje mě Very Happy
Pár věcí o sobě: Středoškolák, mám několik brigád jelikož se tak nějak musím živit už sám, ale nemám problém udělat si čas na hru, důležité je vedět vše včas dopředu. Jsem člověk duše upřímné, někdy až moc. Jako vedoucí náboru jsem pracoval kvůli tomu že nemám problém někoho vyhodit z gildy když s ním nejsme spokojeni. Vedoucí náboru jsem dělal i dříve. Zkrátka každej to radši hodil všehcno na mě, ať jim pak nechodí spam whispů jací jsou čur..píp..apod. Very Happy Ale mě to nevadilo Smile Dobrá gilda musí čas od času někoho vyhodit. Trofnu si říct že gilda ve které se nedodržuje disciplína a má měkké vedení, je odsouzena k zániku. Plně podporuji častou aktivitu na Skype, mumble, ventrilu nebo týmšpeku Smile přizpůsobím se tomu, co používáte. Jsem samozřejmě ochotný zajít třeba nějaké normaly, pro pozdější členy ale v čem u mě naopak neuspějete je například pomoc při expení. Jednoduše řečeno, co člověk dokáže udělat sám, s tím mu nepomáhám. Pokud jde o nějaký důležitý Q na elitku nebo podobně tak pomoc je samozřejmostí. Goldy nepůjčuji, pokud nejde o pár drobných co někomu do něčeho chybí. Nechám na vás jak tyto vlastnosti vydíte, ale co se WoW týče je tomu u mě tak Smile Nemyslete si však, že nejsem teamový hráč. Naopak, Hraju to pro zábavu, a očekávám slušný kolektiv. Nejsem jeden z těch co se lognou do hry, sotva pozdraví a valí si svoje. No, pro zatím bych to utnul. Normálně jsou moje přihlášky tak 2x-3x delší, ale snažil jsem se krotit Very Happy Jestli jste dočetli až sem, děkuji a doufám že jsem někoho neunudil k smrti. Těším se a doufám v zájemnou spolupráci.

Sandman 70 UD male warlock <Přátelé plného soudku>
Návrat nahoru Goto down
Strejda




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 03. 02. 13

Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 11:07 am

hodně dobrá přihláška Smile napsal o sobě spoustu věcí... chodim s nim často hc.. je to pohodovej člvoěk dá se s ním pokecat a na jeho eq točí fakt slušné dps byl bych pro
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 29. 01. 13

Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 2:42 pm

Klasicky jak ti nebude vadit ze senedostanes na kazdy raid a ze budes nahrazovat stale lidi, jsem PRO, Chastity
Návrat nahoru Goto down
https://finaldecision.forumczech.com
Bloodymare




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 02. 02. 13

Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 11:31 pm

Na čtení přihlášky momentálně nemám čas, ale vypadá to, že má velký zájem i zkušenosti. Bohužel máme momentálně 4 aktivní locky, takže by byl problém dostat se na každou 25ku. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Sandman
Anonymní




Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeMon Feb 18, 2013 3:12 am

Bez obalu, já zatím potřebuji KZ, 25 many neřeším. Potřebujete? rád pomůžu, není místo? pohoda vím do čeho jdu Smile Ono časem může být vše jinak.

Když se každý týden dostanu na na fullclear kz (nepočitam netherspita a nightbana) a samozřejmě nějaké HCčka, budu spokojený.
Návrat nahoru Goto down
vikii




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 02. 13

Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitimeMon Feb 18, 2013 9:16 am

Som proti v guilde mam pocit že je nás už tolko , že už to začina vyzerať ako u The guild....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sandman Destro Warlock (shadow) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sandman Destro Warlock (shadow)   Sandman Destro Warlock (shadow) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sandman Destro Warlock (shadow)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warlock - Destro
» prijat: Přihláška - Destro - Warlock
» Prijat: Přihláška - Destro Warlock
» Warlock - Logic
» Domowoy - Warlock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: