Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
Přihláška PVE MM/SV Hunter Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška PVE MM/SV Hunter

Goto down 
AutorZpráva
Aiglos
Anonymní




Přihláška PVE MM/SV Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška PVE MM/SV Hunter   Přihláška PVE MM/SV Hunter I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:54 pm

Nick: Aiglos
Level:70
Zaměření(PvP/PvE): Hlavně PVE, ale na odreagovani si dám i klidně nějake to Bgčko s dobrou partou
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Wow jsem hrál 5 let hlavně na serveru Equilibrium a pozdeji když byl založen Twinstar tak na Twinu a to hlavně za Huntra takže nějaké skušenosti mám  Smile 

Talenty (bez odkazu): Dříve jsem hrál klasiku BM Huntra, pozdeji jsem ale objevil mix MM/SV a ten mě od té doby nepustil hlavně kvůli možnosti suportu raidu, slušnému DPS a přišel mi mnohem zábavnější. Ale jsem ochotný se podřídit tomu co potřebuje raid takže závisí na Raid leadrovi.
Staty (bez odkazu): 8k Hp, 6k Mana, 400 Agi, 17 Crit vše jsou to staty bez talentu a unbuf, je to celkem low ale na tom se zapracuje po par tydnech hrani  Smile 
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Mám skušenosti hlavně s BT, Hyjal, SP, ZA které jsem před 2 roky hrával pořád dokola. Instance jako Kara, TK a zbytek T5, T4 dungů jsou taky jen si je po těch 2 letech budu muset trochu oprášit   Smile  
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraju 5 let s tím, že dneska jsem to zapnul po 2 leté přestávce takže jsem nažhaven  Very Happy 
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): EQ mám full epic 4/5 T4
Clicker/binder?: binder
Addony, které používáš v raidu: Omen, Damage meter

Předcházející guilda/y: Vzhledem k mé pauze si nepamatuju název svojí poslední guildy Smile
Důvod odchodu z předcházející guildy: Tohle ovšem vím  Very Happy,  dosáhli jsme full progresu TBC takže už nebyla motivace dál pokračovat. Ale to byl jenom jeden z důvody šel jsem na výšku a ze začátku jsem neměl tolik času.

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Final Decision?: Ne
Pár věcí o sobě: Jsem student na VŠ takže mám mooře času a jinak hraju taky Diablo 3, svátečně SC2 a z real lifu mam crosku takže jezdim na motorce Smile
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

Přihláška PVE MM/SV Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška PVE MM/SV Hunter   Přihláška PVE MM/SV Hunter I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 1:52 pm

muzeme vyzkouset, napis mi po Novem roce o inv a uvidime
Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška PVE MM/SV Hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška - Hunter
» Tarad - SV Hunter
» prihláška do guildy - hunter
» Hunter (Tami)
» Blen-Hunter MM

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: