Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
fireWarlock Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 fireWarlock

Goto down 
AutorZpráva
PVEfireWarlock
Anonymní




fireWarlock Empty
PříspěvekPředmět: fireWarlock   fireWarlock I_icon_minitimeSun Dec 15, 2013 8:41 pm

Nick:Manzelkacz

Level:70

Zaměření(PvP/PvE):PVE

Class:Warlock

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Warlocka hraji dlouho uš od dob TBC. i na wotlku jsem ho hral i na cata na offi. to je cca 5 let. Znám svou classu a vím co se od ní očekává na raidech.

Talenty (bez odkazu): fire pve 0/20/41

Staty (bez odkazu):7.2440 Hp 9.161 Many , 746 firedmg 95 hit ratu 16.41% critu unbuff

Zkušenosti v dungeonech/raidech:5many mám projitý a vím co a jak. Raidy tu na TBC si také nějaké pamatuji ... spíš sem tip kde si vyhledávám co mám na riadech dělat ze svou classou a kde stát .. TBC raidy bych musel oprášit hyjal atd.. jinak karazhan mam projitej celej a Za taky.. taktiky na KZ a ZA mám zmáknutý takže tam je to v pohodě.
Jak dlouho hraješ WoW:wow hraju 8 let když to spočítám .. Hrál jsem 3 roky na Equilibriu u projektu might and magic ted uš project nemesis.Pak na free serverech jmena si uš nepamatuji .. Poslední 2 roky na offiku za locka .. na drakthullu
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): gear mám epic/rare t4 head + 6 dalších epiku .. stafu z curatora (enchnutou).. a 7 rare itemů + zelenou wand. Sad
Clicker/binder?:používám Click ale Bindy mám taky + macra .
Addony, které používáš v raidu:Používám Omen + Deadly boss mod, recount ...

Předcházející guilda/y:Guildu tu nemám / jen s druhou postavou byl to muj main ale ted se chci soustředit na warlocka. jinak tu mam roga u Dual core .
Důvod odchodu z předcházející guildy: ---

[Real Informace]
Věk:24 let
Znáš někoho z Final Decision?:Dump ? od vás znám Sweye dumpa určo ještě někoho dalšího.
Pár věcí o sobě:Jmenuji se Jirka pocházím z jižní moravy. Mám rád wowko svou přítelkyni a mezi moje záliby patří : poker sport a cestování a pařby s kamarádama :)tak to je asi vše... Smile
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

fireWarlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: fireWarlock   fireWarlock I_icon_minitimeSun Dec 15, 2013 9:48 pm

muzeme zkusit na zkousku a uvidime
Návrat nahoru Goto down
 
fireWarlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Přihlášky (neni potreba registrace)-
Přejdi na: