Final Decision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar - TBC Horde Guild
 
prijat: Elk (protection paladin) Tlacit10PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prijat: Elk (protection paladin)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Elki
Anonymní




prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeSat Apr 20, 2013 6:21 pm

Nick: Elk
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PvE
Class: Blood Elf Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 2 roky

Talenty (bez odkazu): 0/49/12
Staty (bez odkazu): Armor: 15103, Health:12,717, Dodge: 23.36%, Parry: 16.2%, Block: 16.91%.
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Byl jsem vsude az po BT, do SWP jsem jen tak nakoukl.
Jak dlouho hraješ WoW: S přestávkama tak 4 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemů a pod.): Skoro full epic
Clicker/binder?: Clicker + binder
Addony, které používáš v raidu: DTM/Omen, HealBot

Předcházející guilda/y: Prophets of the Death
Důvod odchodu z předcházející guildy: Věci se tam nevyviji tak jak bych si predstavoval.

Aktivne pracuju i na sbirani heal EQ, takze do budoucna bych se urcite mohl angazovat i v tomhle smeru.

[Real Informace]
Věk: 26
Znáš někoho z Final Decision?: Scoffi, Sarak + par dalsich jsem potkal na KZtkach, kde jsem tankoval a bylo mi receno, ze bych mohl mit u vas sanci, tak si rikam proc to nezkusit.
Pár věcí o sobě: Jsem momentálně nezaměstnaný, beru si od státu zpátky to, co jsem mu dal na daních Smile Když nesedím u PC, motám se kolem ženskejch, auta a nebo si dávám do těla.
Návrat nahoru Goto down
Milkcow




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 13

prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeSat Apr 20, 2013 7:22 pm

tankadinov mame myslim dost, ale ako mozes vidiet v recruitmente mame ze treba retrinu, cize mozno touto cestou by to mozno slo ,
ako si na tom s prequestami?
zatial za mna neutral
Návrat nahoru Goto down
Elki
Anonymní




prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeSat Apr 20, 2013 8:41 pm

Na SSC mi chybi Gruul a na TK Magtheridon.
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeSat Apr 20, 2013 10:39 pm

sance zkusit muzes ale gueta tu je kazdy raid, takze spis jestli bys nechtel hrat etrinu ta nam chybi jak sul
Návrat nahoru Goto down
bobacik

bobacik


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 02. 02. 13
Age : 31
Location : Slovakia

prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 5:47 pm

Som PRO bol som snim uz par raidov Smile
Návrat nahoru Goto down
Chasty




Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 01. 02. 13

prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 5:18 pm

prijat na zkusebni dobu, napis si ve hre o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prijat: Elk (protection paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prijat: Elk (protection paladin)   prijat: Elk (protection paladin) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prijat: Elk (protection paladin)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijat - Bubler - protection warrior
» Prijat: holy paladin
» Prijat na zkousku: Holy Paladin
» neprijat: Booe - tank, protection warrior
» Cmx - Prot paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Decision :: Pro veřejnost :: Vyřešené přihlášky-
Přejdi na: